Cilt görünümünden memnun olmayan ve sarkma veya kırışıklık yaşayanlar örümcek ağı estetiği olarak tüm sorunlarından kurtuluyor. Örümcek ağı estetiği ağrısız, ameliyatsız ve doğal bir çözüm olarak kadınların dikkatini çekiyor. Ancak örümcek ağı estetiği zararları hakkında da bilgi sahibi olarak en doğru kararı vermek istiyorlar.
Örümcek Ağı estetiği, cildin genç ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlıyor ve ameliyat iplikleri ile uygulama gerçekleştiriliyor. İple yüz gerdirme ya da altın iplik işlemi olarak da bilinen bu estetik işlemde hiçbir şekilde ağrı ya da acı hissi yaşanmıyor, genel anestezi uygulanmıyor. Estetik yapılacak olan bölge lokal anestezi ile uyuşturuluyor ve kişiler ameliyattan sonra günlük olağan işlerine devam edebilecek enerjide ve güçte oluyor.

Örümcek Ağı Estetiğinin Zararları Nelerdir?

Örümcek ağı estetiği sayesinde ameliyata gerek kalmıyor ve kişiler ameliyat korkusu yaşamak zorunda kalmıyor. Ameliyatsız gençleşmek ve güzelleşmek isteyenler örümcek ağı estetiği zararları için araştırma yapmaya devam ediyor. Yapılan araştırmalara göre örümcek ağı estetiğinin herhagi bir klinik ya da estetik zararı bulunmuyor. Ameliyatlarda elli yıldır kullanılan özel ipler sayesinde yüz gerdiriliyor ve hastalar hiçbir şekilde hissetmiyor.
Yüz bölgesinde yaşanan değişimler daha çabuk fark ediliyor ve özellikle kadınlar bir an önce pürüzsüz ve canlı bir cilt görünümüne sahip olmak istiyor. Örümcek ağı estetiği de tam bu noktada devreye giriyor. Cilt dokusu altına yerleştirilen ipler, cildi uyarıyor ve toplanmasını sağlıyor bu sayede cilt kırışıklığı ya da sarma yaşanan bölgeler geriliyor.

Örümcek Ağı Estetiği Riskli Midir?

Ülkemizde ve dünyada sıklıkla uygulanan örümcek ağı estetiği kısa sürede etkili sonuçlar ile kişileri memnun ediyor. Örümcek ağı estetiği sadece yüz bölgesine değil, bacak içi, boyun ya da göğüs bölgelerine de uygulanabiliyor. Ancak örümcek ağı estetiği hakkında bilgi sahibi olmayanlar ya da tereddüt yaşayanlar örümcek ağı estetiği zararları konusunda kararsız kalabiliyor. Yapılan klinik araştırmalara göre örümcek ağı estetiği herhangi bir risk ya da zarar içermiyor. Kısa süren bir operasyon sonrasında kişiler günlük hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin