Yaş, hava koşulları, genetik faktörler, sağlıksız ve düzensiz yaşam gibi etkenler cildin sarkmasına ve kırışmasına neden oluyor. Özellikle kadınların sıklıkla şikayet ettiği kırışıklık ve cildin yaşlı görünmesi için özel olarak yapılan örümcek estetiği ameliyatı sayesinde kişiler canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabiliyor. Kısa sürede etkili sonuç almak isteyenler örümcek ağı estetiği fiyatları için de araştırmalar yapıyor. Örümcek ağı estetiği cildinden memnun olmayan, sarkma ya da kırışıklık yaşayan kadın ya da erkekler için yapılabiliyor. Bu ameliyat sayesinde cilt dokusunun altına adeta bir örümcek ağı görünümünde ipler yerleştiriliyor ve gerdirme işlemi yapılıyor. Ameliyat sırasında lokal anestezi uygulanıyor ve kişiler ameliyattan sonra hemen ayağa kalkabiliyor.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatı Ne Kadar?

Örümcek ağı estetiği için kişilerin yüz şekli, sarkmaların ne yönde ve ne derecede olduğu, kişinin yaşı gibi faktörler göz önünde bulunuduruluyor. Bu muayeneden sonra iplerin hangi yönde ve nasıl yerleştirileceği hakkında bilgi sahibi olunuyor ve ortalama 200 adet ip yerleştiriliyor. Örümcek ağı estetiği fiyatları da kişiye göre değişim gösteriyor. Cildin yıprana ve deforme olma durumu, ameliyatı yapan doktorun yetkinliği, iplerin kalitesi gibi durumlar fiyatın belirlenmesinde etkili olabiliyor. Örümcek ağı estetiği kişilerin memnun olduğu ve en kısa sürede etkili sonuç aldığı özel bir uygulama olduğu için pek çok kişi tarafından da tercih ediliyor. Özellikle ağrı ya da acı hissinin olmaması, ameliyattan sonra günlük hayata dönülebilmesi gibi olumlu tercih sebepleri bulunuyor.

Örümcek Ağı Estetiği Fiyatı Pahalı Mıdır?

Kesi ve dikiş izi olmayan örümcek ağı estetiği ameliyatı aynı zamanda risksiz ve tekrarlanabilir bir uygulamadır. Kadınların özel olarak tercih ettiği örümcek estetiği ameliyatının bilinen bir yan etkisi yoktur üstelik cildin eski güzelliğine dönmesini sağlar ve kolajen üretimini arttırır.
Kırışıklık ve yaşlanmanın etkilerinden kurtulmak için pek çok krem, serum ya da maske alınır veya güzellik merkezlerinde bakım için yüklü miktarlarda para harcanır. Örümcek ağı estetiği fiyatı ise o güne kadar satın alınmış işlemlerin ve ürünlerin fiyatı kadar yüksek olmamaktadır. Bu sayede yaşlanma ve kırışıklık karşıtı kozmetik ürünler için vakit ve maddi imkan ayrılmasına gerek kalmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin