Meme küçültme ameliyatları, estetik tedaviler arasında yer alsa da çoğu zaman zorunlu sebepler ile yapılmaktadır. Büyük memelerinden rahatsız olan kadınlar için en doğru tercih memeleri küçültmek olacaktır. Bu sayede kadınların özgüveni artabilir ve istedikleri göğüs formuna kısa sürede sahip olabilir. Meme küçültme ameliyatı olan kadınlar emzirme ya da doğurma süreçlerinde hiçbir sorun yaşamaz aynı zamanda kanser gibi hastalıkların da meme küçültme ameliyatı ile ilgisi yoktur. Tüm bu bilgiler ışığında meme küçültme ameliyatı olanlar memnuniyetlerini bildiriyor ve ideal göğüs formları ile aynaya bakmaktan gurur duyuyor. Ülkemizde ve dünyada en ideal göğüs formu, kadınların kendini en çok mutlu hissettiği şekildir. Büyük memeler her zaman mutluluk vermeyebilir.

Meme Küçültme Ameliyatı Olan Kadınların Yaşadıkları

Meme küçültme ameliyatı esnasında kadınlar genel anestezi ile uyuşturulur ve hiçbir ağrı ya da acı hissi yaşanmaz. Ameliyat sonrasında ağrı kesici iğne veya haplar ile kişilerin ağrı yaşama ihtimali oldukça aza indirilir ve yaşanan ağrılar oldukça küçük çaplıdır. Bu ameliyat sonrasında kadınların göğüsü sütyen benzeri bir bandaj ile sarılır ve doktor kararına göre kısa sürede çıkartılır. Ameliyat sonrasında kollarda halsizlik olabilir ancak bu geçici bir durumdur.
Meme küçültme ameliyatı olanlar iki saatlik bir ameliyatın ardından muhteşem göğüslere sahip oluyor. Bu ameliyat korkulacak ya da tereddüt duyulacak ameliyatlar arasında bulunmuyor ve kadınların neredeyse tamamı sonuçtan memnun kalıyor. Meme küçültmek isteyen kadınlar, doktorları ile görüşerek doğru ölçüler hakkında karara varıyor.

Meme Küçültme Operasyonu

Memelerin yıldan yıla büyümesi oldukça farklı sebepler ile olabiliyor ancak son aşamada kadınlar bu durumdan rahatsızlık duymaya başlıyor. Ameliyata karar veren kadınlar genelde meme küçültme ameliyatı olanlar ile birebir görüşmeyi tercih ediyor ve olumlu cümlelerden sonra doktor arayışlarına giriliyor. Meme küçültme ameliyatından sonra sadece memeler küçülür ve dikleşir, his kaybı yaşanmaz ya da emzirme ile ilgili problemler görülmez. Meme küçültme ameliyatından önce bazı kadınların gömlek ya da ceket giyme hayalleri bile olabiliyor, bu ameliyattan sonra tüm hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Meme küçültme ameliyatı olanlar durumdan oldukça memnun oluyor ve komplikasyon ya da enfeksiyon gibi rahatsızlıklar yaşanmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin