Ameliyatsız yüz gerdirme işlemleri arasında bulunan Fransız askısı oldukça tercih edilen popüler uygulamalardan biridir. Yüz askılama ya da yüz germe işlemi olarak bilinen bu uygulama içi polyester olan dışı ise silikon malzemeler ile üretilen ipler ile yapılır.
Ameliyattan korkan ya da cerrahi işlemleri tercih etmeyen kişiler için fransız askısı kadın ve erkekler için doğru bir seçimdir. Yüz hatlarını beğenmeyen, sarkma ya da kırışıklık yaşayan kişilerde ya da kısmi yüz felci geçiren hastalarda uygulanır ve oldukça etkili sonuçlar elde edilir. Kullanılan ipler ve diğer ürünler insan vücuduyla uyum sağlar ve hiçbir şekilde yan etkisi bulunmaz. Fransız askısı işlemini tercih eden kişilerin sıklıkla merak ettiği Fransız askısı ne kadar sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Fransız Askısı Neden Tercih Edilmeli?

İnsan cildi ve yüzü zaman içinde yer çekiminin etkisi ile sarkar ve kişileri mutsuz eder. Sarkan cilt yapısı yaşlı ve kırışık bir görünüme sebep olduğu için kadın ya da erkekler psikolojik bir bunalıma girebilir. İşlem sonrasında yüz oval şeklini korur ve elmacık kemikleri belirginleşir.
Fransız askısı işlemi kasların doğal yapısını korur ve bozulma yaşanmaz bu sayede diğer işlemler gibi mimik ve yüz hareketleri engellenmez. İplikler sayesinde kolajen üretimi sürekli olarak cildi destekler.

Son zamanlarda çok kullanılan bir kozmetik haline gelen Fransız askısı, akıllara Fransız askısı ne kadar sorusunu getirmektedir. Fransız Askısı çok çeşitli olmadığı için firmaların tek fiyat politikası kullandığı ürünlerden biri. Bu nedenle Fransız askısı almayı tercih edenler çoğu zaman birbirine yakın fiyatlar ile karşılaşmaktadır.

Fransız Askısı Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Fransız Askısının kullanımı için belirli bölgeler bulunmaktakdır. Kullanılan bölgelere göre Fransız askısı kullanım talimatları değişebilir. Bu nedenle kullanımına karar vermeden önce gerekli talimatları mutlaka okuyun.
Yüz: Çene altı, Yüzün oval bölümleri, Kaşlar, Boyun Yanaklar, Elmacık kemikleri,
Vücut: Bacaklar, Göğüsler,Kollar,Kalçalar

Fransız Askı İşlemi Kaç Seans Sürmektedir?

Fransız Askı seans işlemi genel hatlarıyla bir seans sürmektedir. İstisnai durumlarda bu seans sayısı artabilir. Bu noktada işleme başlanmadan detaylı bilgi alınması oldukça önemlidir. Bu noktada akıllara takılan bir diğer soru ise seanslar uzadıkça ücret konusunda değişimler olup olmadığı olabilmektedir. Bu tür sorunlarda Fransız askısı ne kadar sorularını, doktorunuzla görüşerek öğrenebilirsiniz.

İplikler Zararlı mıdır?

Fransız Askı işlemi zararlı değildir. Uzun yıllardır TIP tedavilerinde birden çok alanda kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin