Estetik ve kozmetik alanlarında yaşanan gelişmeler sonucunda cilt gençleştirme yöntemleri de farklılaşmaktadır. Cilt gençleştirme yöntemleri ameliyatla ya da ameliyatsız olarak yapılabilir, kişilerin isteğine ve tercihine göre en doğru karar verilebilir. Ameliyat ile ya da farklı işlemlerle yapılan cilt gençleştirme işlemlerinin farklı alanlarda avantajı ve dezavantajı bulunuyor. Sizler için hazırladığımız en etkili cilt gençleştirme yöntemi yazısı ile en doğru kararı verebilir, canlı ve genç cilt görünümüyle mutluluğu yakalayabilirsiniz.

En Etkili Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cildiniz genetik faktörler, yaş, çevre ve iklim koşulları ve çeşitli hastalıklar nedeniyle yorulabilir, sarkabilir ya da kırışık bir görünüm alabilir. Doğal maskeler ve kozmetik mağazalardan satın alınan ürünler kalıcı bir çözüm sunmaz ve maddi olarak zorlayabilir. En etkili cilt gençleştirme yöntemi arasından seçeceğiniz işlem ile en az beş yaş gençleşebilir, ışıltılı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

• Lazerlift İle Ameliyatsız Yüz Germe İşlemi: Lazer sistemler sayesinde cilt ve cilt altı dokular ısıtılır ve cilt gerilir. Ciltte yer alan kolajenler 50 derecede ısıtıldığı zaman kısalır ve sonrasında kolajen üretimi yeniden hızlanır ve cilt dokusu gelişir. Yüzdeki sarkmalar Lazerlift ile giderilir aynı zamanda düşük kaşlar yukarı kaldırılır ve alın gerilir. Lazerlift sonrasında kişiler hemen sosyal hayatına dönebilir ve etkisi en az 2 sene sürer.
• Mikro Fokuslu Ultrason İle Yüz Germe: Ultraskin adıyla da bilinen bu işlemde ses dalgaları kullanılır ve cilt dokusu uyarılır. Hafif derecede gıdılar, yanak sarkmaları ve çene netliği kaybının önüne geçilir, yüz gerdirilir ve genç bir görünüm kazanılır. Ultraskin işlemini diğer en etkili cilt gençleştirme yöntemi seçenekleriyle de yaptırabilir, en üst düzeyde gençleşme etkisi sağlayabilirsiniz.
• Dolgu İle Ameliyatsız Yüz Germe: Cilt dokusu altındaki bağlarda zayıflama yaşanması ve kemik, yağ dokularının kayıplarında sıklıkla tercih edilir. Yanakları içe doğru çökük olan kişilerde, gözaltı çukuru ya da göz torbası bulunan kişilerde özellikle yapılır. Doğru şekilde yapılan dolgu uygulaması ile yüze gençlik ifadesi verilir, cilt alanı daralır ve pürüzsüz bir görünüm elde edilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin