Yüz gerdirme işlemlerinde günümüzde pek çok yöntem uygulanabilmektedir. Geçmişte sadece ameliyat ile yüz gerdirme yapılabilirken teknolojinin gelişmesiyle buna gerek kalmamıştır. Tıp alanının biyo-teknoloji ile birleşmesi hastalar için de bir umut kaynağı olmuştur. Yüz gerdirmek fakat bunun için bir operasyon geçirmemek isteyen kişiler için günümüzde ameliyatsız yüz germe fiyatlarını öğrenerek bu yöntemi de yaptırabilmektedir.

Ultherapy adlı bir yöntem kişilerin cerrahi bir mücadeleye maruz kalmadan yüzlerini gerdirmesini sağlamaktadır. Bu yöntem ülkemizde de pek çok yerde kullanılabilmektedir. Yöntem ile sadece yüz değil boyun bölgesi, alın ve şakaklardaki kırışıklıklar da giderilebilmektedir.

Ultherapy Nedir?

Ultherapy son dönemlerde estetik dünyasında pek çok kişi tarafından tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Bu yöntemi kullanan kişiler kısa bir sürede taburcu olabilmektedir. Bu yöntemin uygulanışı da oldukça kısa sürebilmektedir. Yüz gerdirmek isteyen ve bunu ameliyat olmadan yapmak isteyen kişiler kimi zaman maske, ilaç ve krem kullanabilmektedir. Bunların faydasını göremeyen kişiler de mutsuz bir şekilde hayatına devam etmektedir. Ultherapy yöntemi ise kişilerin tüm bunlara maruz kalmadan kısa bir sürede istedikleri görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Ultherapy Yöntemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Ultherapy yöntemi; ameliyatsız yüz germe fiyatları uygun olduğu bir operasyon olmaktadır. Bu yöntemde cildin altına ses dalgaları gönderme işlemi uygulanmaktadır. Ultrasonik de denilen bu yöntemde hastaların cildinin 3mm ve 4,5mm altına bu ses dalgaları gönderilerek cilt altında kollajen artırımı sağlanmaktadır. Bu artışın sonucunda da cilt altında yer alan bağ dokularda güçlenme gerçekleşmektedir. Hastaların bu yöntemle kısa bir sürede istedikleri bir cilde kavuştuğu bilinmektedir. Ağrısız, sızısız yaklaşık 15-20 dakika süren bu yöntemle artık bıçak altına yatmaya gerek kalmamaktadır.

Ultherapy Yöntemi Fiyatları?

Ultherapy yöntemleri bu ameliyatız bir şekilde yüz germe işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu yöntem bugünlerde neredeyse büyük şehirlerin tamamında bulunmaktadır. Ultherapy ile ameliyatsız yüz germe fiyatları da şehirden şehre, aynı şehir içinde hastaneden hastaneye değişiklik gösterebilmektedir. Bu yöntemi gerçekleştiren doktorların uzmanlığı ve hastanenin kalitesi de fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Siz de yüz germe işlemini ameliyatsız bir şekilde uygulatmak istiyorsanız bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bize sitemizde yer alan telefon numaramızdan veya Whatsapp adresimiz üzerinden ulaşmanız mümkün olmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin