Ameliyatız yüz germe işlemleri günümüzde birbirinden farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Geçmiş dönemlerde sadece belli cerrahi operasyonlarla halledilen bu yöntem bugün teknolojinin sağladığı faydalar sayesinde daha basit ve kısa süren yöntemlerle halledilebilmektedir. Ameliyattan korkan, çekinen kişiler için ameliyatsız yüz germe İzmir’de de uygulanan yöntemlerden biri olmaktadır. Bu yöntemler de en az ameliyat olmuş kadar etkili olmaktadır.

Bu yöntemler arasında en fazla kullanılanı Ultherapy denilen yöntem olmaktadır. Ultherapy yöntemi ile yapılan yüz germe operasyonları kısa sürede kişide kendini göstermektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemi Nedir?

Ultherapy yöntemi son zamanlarda oldukça merak edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yöntem birçok kişi tarafından kullanılıp faydası görülen bir yöntem olmaktadır. Yüz sarkmasından ve kırışıklardan şikâyet eden ve bunlardan kurtulmak isteyen kişiler için Ultherapy yöntemi bulunmaz bir nimettir. Özellikle ameliyat olmadan yüzlerini gerdirmek isteyen kişiler Ultherapy yöntemini kullanabilmektedir. Ameliyatsız yüz germe İzmir’de deri altına nüfuz eden dalgalarla yapılan bir yöntem olarak geçmektedir. Bu yöntemle cilt altındaki kollajen artışı sağlanmaktadır. Kollajen artışı deri altındaki bağ dokuların güçlenmesini sağlar, böylece yaşlılıkta gecikme sağlanır, kırışıklıklar engellenir ve sarkıklıklar giderilmektedir. Ultherapy genelde yüz ve boyun bölgesinde uygulanmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Ultherapy yönteminin uygulaması nasıl olmaktadır diye de merak edilmektedir. Ultherapy yönteminde kişilerin cilt altında etki eden ultrasonik dalgalar kullanılmaktadır. Ultherapy uygulanır, uygulamanın sahip olduğu başlık kullanılmaktadır. Bu başlık cildin 3mm ila 4,5 mm altını gösterebilmektedir. Böylece hangi bölgeye dalgaların gönderileceği de net olarak belirlenebilmektedir. Ameliyatsız yüz gerdirmek isteyenlerin sık sık kullandığı bir yöntem olan Ultherapy birçok büyükşehirde ve özel hastane ve kliniklerde yer alabilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe İşlemi Nerelerde Bulunmaktadır?

Ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alan Ultherapy yöntemi büyük şehirlerin büyük çoğunluğunda yer almaktadır. Ameliyatsız yüz germe İzmir tavsiyelerini almak isteyen kişiler internette bir araştırma yapabilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bir bilgi almak isterseniz bizi telefon numaramızdan arayabilir veyahut Whatsapp danışma hattından bize başvurabilirsiniz. Uzman kadromuzla size en iyi şekilde yardımcı olarak aklınızdaki soruları cevaplandırabiliriz. Sağlıklı günler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin